Prečítajte si, ako sa to stalo...

Sme UNI Pizza Trenčín, viac ako pizzeria v Trenčíne. Aj keď z nášho názvu si môžete myslieť, že robíme len rozvoz pizze v Trenčíne, nie je to tak. Okrem pizza rozvozu ponúkame aj obložené chlebíčky, Minit koláčiky a Kombo boxy vhodné napríklad na oslavy alebo posedenia s kamarátmi. 

Ako začal náš príbeh? V roku 2013 sme začali ako UNI cafe ako univerzitná kaviareň na Univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Okrem skvelej a starostlivo vyberanej kávy sme začali aj ako pizzeria v Trenčíne – na univerzite. Aby sme to uviedli na správnu mieru, v našich začiatkoch UNI pizza Trenčín sme boli zdrojom občerstvenia študentov, ktorí si počas prestávok mohli objednať pizzu a dať si skvelú kávu (a mnoho iného). 

Od študentov sa na našu pizzu hrnulo viacero pozitívnych ohlasov. Napadla nám teda myšlienka, prečo nedopriať pizzu všetkým v Trenčíne. Tak vznikla UNI pizza Trenčín a my sme začali robiť pizza rozvoz. Teraz rozvážame pizzu po celom TN a jeho okolí. 

Objednať si teda môžete pizzu (to vám zaberie 30 sekúnd času) a v priebehu 20 až 45 minút vám pizzu doručí jeden z našich usmiatych a priateľských rozvozcov. Vy si tak môžete užiť čerstvú a teplú pizzu kdekoľvek ste. 

Okrem pizze vám radi donesieme aj MINIT koláčiky (keby ste mali chuť na niečo sladké) alebo Kombo boxy (ak vás je viac a chcete si namixovať občerstvenie podľa vlastných predstáv). V ponuke máme aj obložené chlebíčky, tie však objednajte minimálne deň vopred, aby sme ich vedeli pripraviť na určitú hodinu. 

Takže ak hľadáte najlepšiu pizzu v Trenčíne, hlásime sa. Radi vám ukážeme, že sme kolektív pripravený postarať sa o vašu spokojnosť. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať. 

 

Tešíme sa na vás, 

Váš UNI cafe a UNI pizza Trenčín tím

© UNI Pizza 2022