Prečítajte si, ako sa to stalo...

V roku 2013 sme založili kaviareň s pizzeriou pod názvom UNI cafe. Začiatky neboli ľahké, ale stanovili sme si ciele, ktoré sa nám postupne darí napĺňať. Na prvom mieste pre nás vždy bola, je a bude, spokojnosť našich zákazníkov. Okrem kvalitnej kávy a nápojov, ponúkame aj mnohé veci na zahryznutie. Za všetky spomenieme toasty, bagety a… Výbornú pizzu! Vieme, že by to mohlo znieť ako samochvála. Ale verte nám! My nie sme z tých, ktorí by sa Vás pokúšali klamať. Sme si istí, že jediné zahryznutie, vám povie viac, ako tisíc slov.:)

Dlho sme rozmýšľali, ako by sme mohli našu pizzu ponúknuť aj Vám. Obyvateľom Trenčína a blízkeho okolia.  My predsa nechceme, aby ste boli ukrátení len preto, že nebývate v našom okolí! Preto sme sa rozhodli, že ďalšou z našich priorít bude rozvoz pizze a nápojov v rámci celého Trenčína.  A tak vznikla dcéra kaviarne UNI cafe, UNI pizza Trenčín.

Je nám jasné, že v dnešnej dobe nestačí vsadiť len na kvalitu a chuť. Ak by vám totiž niekto doniesol aj tú najlepšiu pizzu na svete a bola by studená, nedokázali by ste si ju dostatočne vychutnať. Preto veľmi dobre vieme, že okrem skvelej chuti, je kľúčom k vašej spokojnosti aj rýchlosť jej doručenia. Pizzu si u nás môžete objednať za 30 sekúnd a doručená vám bude v priebehu 20 až 45 minút. Jedným z malých bonusov pre vás je aj skutočnosť, že samotný rozvoz je zdarma. Platíte teda len za to, čo si objednáte.  Plus vám pribalíme ešte jednu maličkosť, ktorá však dokáže zlepšiť deň. Naši kuriéri majú vždy dobrú náladu a na tvári široký úsmev. Bez toho by sa im žiadny rozvoz nerátal. 

UNI pizza Trenčín totiž nie je len prevádzka, ktorá vám chce doručiť dobré jedlo. Sme partia, ktorej hlavným cieľom je, spríjemniť Vám deň. A aké máme na to tie hlavné ingrediencie. Chutnú pizzu, rýchle doručenie a úsmev!  Neveríte? Presvedčte sa sami!

Prajeme Vám dobrú chuť!

Váš UNI pizza Trenčín team

© UNI Pizza 2022